Resimli ve Kolay Yemek Tarifleri

Hepsi tek tek denenmiş, tam ölçülü net tarifler

Siteye Nasıl Üye Olurum ?

Ana Sayfa » Siteye Nasıl Üye Olurum ?

Nettarifler.Com a hoşgeldiniz. Sitemize iki türlü üye olabilirsiniz.

1- Sitemiz üzerinde üyelik sistemi ile

2- Facebook üzerinden otomatik üyelik

Şimdi sizlere yardımcı olabilmek adına sitemize nasıl üye olabileceğinizi anlatmaya çalışacağız.

1- Sitemiz üzerinde yer alan üyelik sistemi ile üye olmak;

Öncelikle sitemize giriş yaptıktan sonra sitemiz en üstte bulunan Giriş / Kayıt Ol yazısına tıklayarak açılan pencereden üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik esnasında cep telefon numaranızı yazmanız halinde sitemiz ile ilgili gelişmeleri, sizinle ilgili site üzerindeki hareketleri kısa mesaj olarak cep telefonunuza alırsınız.

* Üye olurken mail adresinizi doğru yazmalısınız. Aksi halde üyeliğinizi doğrulayacağınız mail tarafınıza ulaşmaz ve üyelik işlemini tamamlayamazsınız.

 

 

2- Facebook ile üye olmak;

Öncelikle sitemize giriş yaptıktan sonra sitemiz en üstte bulunan  simgesine tıklayarak açılan pencereden facebook üyelik bilgilerinizi girerek sitemize anında üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra mail adresini kontrol ederek üyelik doğrulama mailinin gelip gelmediğine bakınız. Gelmiş ise maildeki yönergeleri izleyerek üyeliğinizi doğrulayınız. Mail gelmemiş ise yeniden mail gönderilmesini isteyebilirsiniz.

 

Çok Okunan TariflerSitemizde en çok okunan yemek tarifleri

02Kabak Tatlısı

Kabak TatlısıLeziz Tarifler

Sitemizde bulunan tüm tarifler üyelerimiz ve ekibimiz tarafından denenerek yapılmıştır. İzinsiz içerik kullanımı yasaktır.

Tüm Hakları Saklıdır - 2020